Dzieci

Samuel - zdolny, zabawny, optymistyczny z natury. Wesoły i dobry przyjaciel. Ma w sobie dużo miłości i empatii. Gra na perkusji, wytrwale ćwiczy dąży do celu. Jest ciepłym miłym dzieckiem. Pomysły też ma fajne. Otwarty na ludzi i ich potrzeby.

 

Sandra - dziewczynka o ogromnym talencie muzycznym. Gra na pianinie i skrzypcach. Wesoła i dynamiczna, pęłna fantazji pomysłów na życie. Lubi śpiewać i tańczyć. Ma też talenty plastyczne.

 

Zosia - szybka jak wiatr, skuteczna w działaniu. Pomaga wszystkim i we wszystkim. Najbardziej cieszy się, gdy może coś zrobić, ma wspaniałe pomysły. Gra na pianinie. Ciągle w ruchu, uwielbia ludzi i zwierzęta. Obdarza świat miłością.

 

Agnieszka - pianistka, bardzo zdolna. Wesoła i energiczna. Chętna do pomocy. Lubi dobrze się bawić. Uwielbia prezenty i dziewczyńskie błyskotki, jak to dziewczyna...Dobrze czuje się w szkole, ma duże grono przyjaciółek.

 

Piotrek - najbardziej ruchliwy z całej piątki. Jest wszędzie i zawsze. Ciekawski i szybki. Lubi robić psikusy, nawet gdy innych to tak nie śmieszy. Zawsze uśmiechnięty, jest tam, gdzie coś się dzieje. Mały perkusista - z natury. 

Strona powstała przy wsparciu portalu www.domydziecka.org
Projekt współfinansowany w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich