O nas

          Jesteśmy małżeństwem od 2001 roku. W 2009 roku staliśmy się rodzicami zastępczymi dla czwórki rodzeństwa: Sandry, Zosi, Agnieszki i Piotrusia.
Ja mam na imię Karolina a mój mąż Jacek. Nasz syn Samuel ma obecnie 7 lat. Samuel został adoptowany, gdy miał 6 tygodni, po trzech latach naszych starań o dziecko.
Obecnie nasza rodzina liczy 7 osób (plus kot, 2 szynszyle i złota rybka). Od momentu pierwszej wizyty w Ośrodku Adopcyjnym do momentu przywiezienia Samuela do domu minęło 9 miesięcy. Ten niesamowity czas spędzony z synem uświadomił nam, że są też inne dzieci zostawione, niechciane i samotne. Chcieliśmy też im pomóc i dać dom.
Nasze serca się otworzyły na potrzeby drugiego człowieka. Po szkoleniu i uzyskaniu kwalifikacji staliśmy się rodziną zastępczą a następnie zostaliśmy przekształceni w Rodzinny Dom Dziecka. Wciąż się uczymy czegoś nowego, każdy dzień przynosi swoje radości i problemy. Naszą życiową misją jest pomagać dzieciom, które z różnych przyczyn nie mają normalnego, ciepłego domu. Chcemy pokazać im życie z innej, lepszej strony i nauczyć z niego korzystać. Pragniemy wyrównać ich szanse na normalne dzieciństwo. To jest nasza droga życia. I takie życie daje nam ogromną satysfakcję. 

 

Strona powstała przy wsparciu portalu www.domydziecka.org
Projekt współfinansowany w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich